1 by 1 Multithreaded Emailer

Toplu E-Posta Gönderme Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29$
  • Boyut 1 MB
  • Version 7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma TriSun Software Inc.
Sezgisel bir arayüze sahip olan 1 by 1 Multithreaded Emailer yazılımını kullanarak işiniz ile ilgili ya da kişisel olarak göndermek istediğiniz e-posta iletilerini toplu bir şekilde gönderebilirsiniz.

Sezgisel bir arayüze sahip olan 1 by 1 Multithreaded Emailer yazılımını kullanarak işiniz ile ilgili ya da kişisel olarak göndermek istediğiniz e-posta iletilerini toplu bir şekilde gönderebilirsiniz.

Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan 1 by 1 Multithreaded Emailer yazılımı ile haber bülteni ya da başka bir amaç için hazırlamış olduğunuz e-posta iletilerini aynı anda hızlı bir şekilde birden fazla alıcıya iletebilirsiniz. Görsel ve gerçek zamanlı istatistiki sonuçları da kullanıcılarına sağlayan yazılım sayesinde gönderdiğiniz iletilerin raporlarını da alabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir özellikleri de yapısında bulunduran yazılım ile göndermek istediğiniz eposta iletilerini programda bulunan şablonları kullanarak ya da görsel ileti editörü sayesinde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca gönderme işlemi sırasında gelişmiş görsel istatistikleri de kullanıcılarına gösterebilen yazılım ile 3 boyutlu grafikler halinde raporlamaları alabilirsiniz.

Program ile doğrudan SMTP hesapları oluşturabilir, WYSIWYG editörünü kullanarak e-posta içeriklerini düzenleyebilir, iletilerinize imza ekleyebilir, alıcıları TXT, CSV ya da XLS belgelerinden programa aktarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
1 by 1 Multithreaded Emailer indir